Remanso House Sabanalarga Βίλα
| Wi-Fi | Φίτνες/ Γυμναστήριο Κέντρο γυμναστικής | Σπα & Ευεξία Τζακούζι |
| Φαγητό/Ποτό Εστιατόριο Μπαρ/ Lounge | Κλιματισμός | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Η Remanso House Sabanalarga Βίλα Estacion el Salto απέχει περίπου 4 χλμ. από τον Ζωολογικό Κήπο Santacruz και προσφέρει τζακούζι. Αυτή η καταφύγιο απέχει κατά προσέγγιση 10 λεπτά με αυτοκίνητο από το Φυσικό Πάρκο Chicaque και προσφέρει Wi-Fi και ιδιωτική στάθμευση.
Οι Καταρράκτες Tequendama βρίσκονται σε απόσταση περίπου 3 χλμ.
Οι παροχές μπάνιου επίσης περιλαμβάνουν ντους.
Αυτό το κατάλυμα έχει τραπεζαρία με παροχές καφέ και τσαγιού για αυτοεξυπηρέτηση.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Γεύματα και ποτά
- Εστιατόριο
- Μπαρ/ Lounge
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Κήπος
- Τζακούζι
- Κέντρο γυμναστικής
Υπηρεσίες
- Υπηρεσία δωματίου
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Ταράτσα
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Τραπέζι φαγητού
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Σε η Remanso House Sabanalarga Βίλα έχει πάρκινγκ;
Οι πελάτες της η Remanso House Sabanalarga Βίλα μπορούν να παρκάρουν σε ιδιωτική στάθμευση. - ❓
Πόσο μακριά είναι το ΔιεθΝές El Dorado από η Remanso House Sabanalarga Βίλα;
Η Remanso House Sabanalarga Βίλα απέχει 40 χλμ. από το ΔιεθΝές El Dorado. - ❓
Επιτρέπεται να φέρουμε κατοικίδια σε η Remanso House Sabanalarga Βίλα;
Μπορείτε να μένετε σε η Remanso House Sabanalarga Βίλα με το κατοικίδιο ζώο σας.